Nitro Mobil Saha Satış Çözümü

Mobil Saha Uygulaması Mikro programları İçin hazırlanmış bir El Terminali Çözümüdür. Mikro database ile online ve offline haberleşen program sayesinde saha da yapmış olduğunuz işlemleri Gprs,3G, Wi-fi vasıtası ile direkt Mikro’ya aktarabilirsiniz.

Program içeriğindeki Km ve Rota modülü ile plasiyerleri kontrol edebilir müşteri ziyaret sırasına sadık tutabilirsiniz

Geniş parametrik ayarı sayesinde Yetkilendirmeler ve Kısıtlamalar yapabilir, Mikro daki Satış şartı, İskonto matrislerini kullanarak plasiyerlerinize fazla iş yükü bırakmadan işlemlerini Hızlı ve Hatasız bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca araç yazıcıları ile Sipariş, İrsaliye, Fatura ve Tahsilat dökümlerini alabilirsiniz.

Modüller; Rota Depo Sayım Depo Sevk Sipariş İrsaliye Fatura Tahsilat

coordination

ROTA MODÜLÜ

Rota işlemlerinde; Mikro da adres kartlarında oluşturduğunuz sıraya ve uğrama tarihlerine göre bir- Rut çizelgesi oluşturabilir ve bunları el terminallerine çekmek suretiyle kullanıcıları daha kolay yönlendirebilirsiniz. Rota modülünde plasiyerler uğrama sırasına göre carilerini görür, cariyi seçerek ziyareti başlatır bu esnada giriş saati kayıt olur Ve yapacağı işleme geçer. İşlemler bittiğinde ziyaret bitir der, daha sonra ziyaret açıklama alanı gelir. Buraya mutlaka hazır gelen şablonlardan satış yapıldı, kapalı, sonra uğranacak,malı var v.b) biri seçilir. Veya manüel açıklama girmesi gerekir. Ziyareti bittiğinde otomatik olarak da bitiş saati kayıt olur. Daha sonra evraklar mikroya aktarıldığında bu raporları detaylı olarak görebilirsiniz.

TAHSİLAT MODÜLÜ

Tahsilat menüsü ile el terminalinden Nakit, Çek, Kredi kartı, Senet tahsilatı yapılabilir, Parçalı Senet Tahsilatı menüsünden Portföydeki Senetlere karşılık nakit tahsilat işlemi yapabilirsiniz. Tahsilât ekranından müşterilerin son bakiyelerini görebilirsiniz. Bunların dökümlerini Bluetoothl u yazıcılardan alabilirsiniz.

invoice (1)
invoice

FATURA MODÜLÜ

Fatura menüsünde mikrodaki tüm faturaları (Açık-Kapalı toptan, Açık-Kapalı perakende, İadeler, Alış faturaları) kullanabilirsiniz. Online veya Offline olarak çalışan sistem ile isterseniz Wi-fi bununan bir ortamda Mikro ya Fatura evrakları oluşturabilir Veya Offline olarak sahada yapmış olduğunuz faturaları (Gprs, Wi-fi, 3G veya Kablolu aktarım) ile mikroya gönderebilirsiniz. Geniş parametrik yapısı ile birçok kontrol yaparak hem kullanıcının iş yükünü azaltır hem de istediğiniz şartlarda kontrol yapabilirsiniz

Bunlardan Bazıları ; Evrak seri sabitleme İade seri sıra sabitleme Depo no sabitleme Cari sabitleme Kasa kodu sabitleme Bağımsız miktar kullanımı Satış şartlarını kullanabilme Iskonto matrislerini kullanabilme Eksiye düşme kontrolü Sorumluluk kodu ve Personel sabitleme Iskonto yapıp, yapmama yetkisi Iskonto oranı sınırlayabilme Fiyatlara müdahale yetkisi Evrak silme yetkisi Risk limiti kullanabilme Bedelsiz verebilme yetkisi İstediğiniz fiyat listesini kullanabilme Fiyat indirme yetkisi Bluetooth lu yazıcılardan döküm alabilme imkânı Ağ üzerindeki yazıcılardan döküm alabilme imkânı